TP-LINK MC111CS Mediakonverter

Mövcudluq: Anbarda var
TP-LINK
  • Mediakonverter
  • Bağlantı sürəti TX/FX 10/100 Mqbit/s
  • Ötürücü dalğa 1550 nm
  • Qəbuledici dalğa 1310 nm
75
Ödənişlərin hesablanması
TP-LINK MC111CS Mediakonverter
TP-LINK MC111CS Mediakonverter
75
Kreditin müddәti   
Bank Xәritә Komissiya Aylıq ödәnış Mәhsulun qiymәti  
Unibank AZ Unibank AZ 16.80 % 7 x 12 88
Unibank AZ Unibank AZ 10.80 % 14 x 6 83
Unibank AZ Unibank AZ 6.80 % 27 x 3 80
YapiCredit YapiCredit 9.00 % 27 x 3 82
YapiCredit YapiCredit 11.00 % 14 x 6 83
YapiCredit YapiCredit 17.00 % 7 x 12 88
Bank of Baku Bank of Baku 12.00 % 14 x 6 84
Bank of Baku Bank of Baku 9.00 % 27 x 3 82
+
İndikator PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Bağlantı sürəti Mbit/s 10/100
İnformasiya təhlükəsizliyi FCC, CE, RoHS
Protokol IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Standartlar 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Məhsulu qiymətləndirin
captcha
Şərh yoxdur
Oxşar məhsullar
Müqayisə et (0)